Італійська пряжа гуртом в Україні

Італійська пряжа гуртом в Україні

Італія одна з передових країн у виробництві пряжі. У світі пряжі італійська бобінна пряжа заслужено займає якщо не найкращі то явно провідні позиції. Європейська пряжа найчастіше асоціюється саме з італійської пряжею - це продукт виготовлений справжніми майстрами своєї справи, кращими дизайнерами планети, це якість і практичність перевірені роками.

Cтокова пряжа в бобінах (Італія)

Cтокова пряжа в бобінах під замовленняЗа останні кілька років брендова італійська бобінна пряжа знайшла небувалу популярність в Україні, і з кожним роком ця тенденція тільки посилюється.

Чому ж саме Італійська пряжа користується таким інтересом і попитом? - Все просто, всесвітньо відомі, провідні модельєри замовляють стокову пряжу в Італії для своїх колекцій. Фактично це матеріали, виготовлені на замовлення лідерів індустрії, першокласна сировина! Кращі й наймодніші кольорові рішення, оригінальна фактура, великий метраж (що дозволяє скласти нитку в кілька разів для отримання оптимальної товщини тканини), наряду з чудовою якістю ниток є основними достоїнствами італійської пряжі в бобінах і істотно виділяють її на фоні інших.

Італійська бобінна пряжа - де купити оптом в Україні?

Шукаєте нитки високої якості з натуральним складом? - Італійська бобінна пряжа безумовно один з найкращих варіантів. Ми надаємо унікальну можливість купити брендову італійську пряжу оптом прямо з фабрики в Європі (Італія).

  • Кращі бренди: Botto poala, Missoni, Cariaggi, Zegna baruffa та інші
  • Кращі матеріали: Мерінос, альпака, шовк, кашемір

Саме з такої пряжі можна створити кращі речі для себе, для рідних, для клієнтів. І найголовніше що все це багаття, вся ця розкіш доступна за цілком доступною ціною. Купити бобінний пряжу гуртом можна у нас на сайті «Vik Filatti». Пряжа є як в наявності так і під замовлення - телефонуйте, уточнюйте. Приймаємо замовлення з 8:00 до 22:00. Поставки в середньому 1-2 рази на місяць.

Пряжа регулярна, під замовлення

італійська пряжа гуртом

Доставка італійської пряжі в Україні під замовлення

Шукаєте як купити і доставити італійську пряжу оптом?

Vik Filatti до Ваших послуг! Виконуємо регулярні рейси в Італію 2 рази на місяць. Доставимо з Італії в Україну брендову та стокову італійську пряжу в бобінах. Гуртом, під замовлення. У нас завжди можна купити пряжу від провідних італійських брендів (тільки оптом).

Доставка італійської пряжі в Україні під замовлення