Пасажирські перевезення Чернівці-Італія

Грузопасажирські перевезення Чернівці-Італія бусом
Надаємо послуги вантажних та пасажирських перевезень з України в Італію. До ваших послуг комфортабельні буси і досвічені, надійні, доброзичливі водії.

Останнім часом все більше людей з усіх куточків країни періодично їдуть до Італії. Жителі багатьох міст, а особливо таких як Київ, Житомир, Хмельницький, Миколаїв, Івано-Франківськ цікавляться маршрутами:

 • Київ - Італія
 • Житомир - Італія
 • Хмельницький - Італія
 • Миколаїв - Італія
 • Івано-Франківськ - Італія

Хтось по роботі, хтось в гості до родичів і друзів, хтось погуляти і поподорожувати. Попит великий, а можливостей вчасно, швидко і недорого доїхати до Італії не так багато як би хотілося.

Де ж знайти хороших водіїв які виконують регулярні рейси бусами з України в Італію?

Vik-Filatti - приватний сервіс вантажних та пасажирських перевезень бусом за маршрутом Чернівці - Італія з радістю допоможе Вам. Ми виконуємо регулярні рейси бусом не менше 2х разів на місяць.

 • Виїзд з Чернівців в Італію - по понеділкам
 • Виїзд з Італії в Чернівці - по четвергам

 

Чому варто їхати саме в Чернівці для того щоб успішно і комфортно доїхати до Італії?

Чернівці вже понад 20 років відомі як маленьке, але дуже активне і сучасне місто європейського характеру. Все це в першу чергу завдяки багатій культурній спадщині міста і його інтернаціональному населенню. В Чернівцях і області чи не найбільша кількість людей які в 90х - 2000х роках виїхали з буковини в Італію на заробітки, людям постійно було потрібно подорожувати туди і назад, передавати посилки і передачі як додому в Україну, так і навпаки з України в Італію, а активна торгівля і ведення бізнесу на місцевому Калинівському ринку ще більше підсилювало побудову міцних зв'язків і надійних регулярних перевезень між Чернівцями та Італією. Безвізовий режим і глобалізація спровокували ще більшу необхідність в регулярних рейсах по доставці посилок, передач, товарів і звісно пассажирів. Завдяки цьому за останні 20-25 років в місті сформувалася своєрідна суб-культура яка являє собою пасажирські перевезення Чернівці Італія бусом. В місті і області є багато підприємців які мають величезний досвід в цій справі. Люди з багатьох міст нашої великої країни приїздять в Чернівці для того щоб поїхати з Чернівців в Італію. Типові маршрути людей які хотять швидко і недорого поїхати в Італію виглядають приблизно так:

 • Київ - Чернівці - Італія
 • Житомир - Чернівці - Італія
 • Хмельницький - Чернівці - Італія
 • Миколаїв - Чернівці - Італія
 • Івано-Франківськ - Чернівці - Італія

До ваших послуг: 2 Водії, Комфортабельні буси "Mercedes Sprinter", та "Mercedes Vito" оснащені кондиціонером, телевізором і USB зарядками. Беремо до 7 пасажирів в 1 сторону.
Вам потрібні якісні послуги перевезеня Україна - Італія? - Звертайтесь до нас! Ми завжди раді допомогти!

Вантажні перевезення Україна – Італія >

Контактні телефони:
+38 (099) 270-00-37, +39 (328) 029-54-29.
Доступні Viber і Whats app!