Перевезення валюти з Італії в Україну

Потрібно терміново доставити валюту з України в Італію чи навпаки з Італії в Україну? Боїтеся передавати гроші та цінні папери та речі? Можемо Вас заспокоїти, адже з Vik Filatti навіть трансфер валюти є безпечним.

Надійно доставляємо валюту (Україна - Італія)

Перевезення валюти з Італії в Україну та навпаки

Коли мова йде про гроші чи коштовності, то стає важко довірити їх комусь, правда? Проте, коли водії приватного підприємства Vik Filatti уже 7 років займаються перевезенням пасажирів та вантажів, то сумніви розвіюються самі собою. Тож якщо Вам необхідно передати валюту, коштовності, антикваріат та інші дорогоцінні речі, сміливо телефонуйте: +38 (099) 270-00-37, +39 (328) 029-54-29 (Viber, WhatsApp). Тут вам не тільки нададуть необхідну інформацію, але й розкажуть всі деталі.

Заїдемо в міста не по маршруту

Наші рейси Україна-Італія здійснюються за двома основними маршрутами, а саме:

  • Чернівці – Мілан (Chernivtsi – Milan)
  • Чернівці – Флоренція (Chernivtsi – Florence)

За попередньою домовленістю можемо також заїхати до італійських міст не по маршруту: Prato, Montemurlo, Osmannoro, Ancona та інші. Повертаючись до України, ми доставимо валюту в Чернівці, Чернівецьку область, а також в інші міста та села. Щоб замовити перевезення валюти, телефонуйте: +38 (099) 270-00-37, +39 (328) 029-54-29.

Чи можна вами передати техніку(б/у) з Італії в Україну?

Так. У нас Ви можете замовити перевезення вантажів за маршрутом Італія – Україна та Україна – Італія. Вантажі можуть бути абсолютно різними: документи, конверти, продукти, господарські товари, запчастини, деталі, меблі, декор, антикваріат, сувеніри, побутова техніка, оргтехніка тощо. Ціни на перевезення та доставку вантажів та посилок у нас дуже доступні. Більше про передачі Італія – Україна бусом можна дізнатися на нашому сайті або за контактними телефонами.

Нагадаємо, що наші рейси здійснюються двічі на місяць: з України – у понеділок, а з Італії – в четвер. Щоб дізнатися точний час виїзду, звертайтеся за телефонами: +38 (099) 270-00-37, +39 (328) 029-54-29.